Marie Stránská - profesionální fotografka
Těhotenské focení
Milé maminky, čekáte narození miminka a rády byste si tyto okamžiky uchovaly v paměti? Ráda vám s tím pomohu. Věnuji se focení nastávajících maminek a zajistím vám tak krásné fotografie, na které budete s láskou vzpomínat. Můj ateliér je plně vybaven, aby v něm mohly vzniknout profesionální fotografie, ale v případě zájmu můžeme fotografie pořídit například na vašem oblíbeném místě, v přírodě, apod. V rámci focení vám mohu nabídnout řadu elegantních a pohodlných kousků oblečení, které zdůrazní vaše bříško. Pokud toužíte zachytit vaše nenarozené miminko, neváhejte mě kontaktovat. Ráda zodpovím vaše dotazy a zajistím vám krásné těhotenské fotografie.
Nov 21
Focení miminek
Focení novorozeňat, neboli newborn foto, patří mezi kouzelné okamžiky, díky kterým zachytíme první týdny vašeho drobečka. Můj ateliér je speciálně uzpůsoben právě pro tento typ focení. Vždy je v něm teplo, aby se vaše miminko cítilo příjemně a také u mne najdete řadu originálních oblečků a rekvizit, díky kterým zachytíme přesně takové fotografie, jaké si přejete. Můžete si tak vybrat z nejrůznějších ošatek, oblečků, čepečků, hraček, apod. Na jejich ukázky se podívejte níže. Ideální doba pro nafocení miminka je prvních čtrnáct dní jeho života, protože je v té době nejvíce spavé. V případě, že chcete být na fotkách s miminkem i vy, přineste si černé oblečení. Na fotografiích pak vypadá velmi pěkně tento kontrast s miminkem. Pro něžné, romantické fotografie využijeme i bílé oblečení. Pokud by vás k newborn focení zajímaly jakékoliv otázky, neváhejte mne kontaktovat, ráda je zodpovím.
WOOL OF JOY
Ráda bych se s Vámi podělila o radost, kterou mám ze spolupráce s kamarádkou a sousedkou Lenkou Markovou. Na začátku tohoto léta jsme se potkaly na výletě. Přestože ji téměř každý den potkávám, až náhoda tomu chtěla, že jsem zaslechla, jak vypraví o svém koníčku – pletení pro děti. Zrovna jsem měla plnou hlavu zařizování fotoateliéru a sháněním dekorací pro fotografování novorozeneckých miminek – NEW BORN FOTO. Nebudu to protahovat Lenka si přes prázdniny vybudovala krásný e-shop, kde prodává rekvizity pro fotografování nakoukněte: www.woolofjoy.cz Díky této spolupráci Vám mohu nabídnout velké množství pletených a šitých doplňků pro Vaše miminka. Navíc Vám mohu nabídnout doplňky přímo na míru. Pokud máte rádi konkrétní barvu či styl, určitě mi to při rezervaci termínu dejte vědět. Wool of joy je pro Vás s láskou připraví 😉
NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY – jupí
Nové webové stránky právě spuštěny. Mám velikou radost, doufám že se Vám budou líbit tolik, jako mě. Shodou okolností je to rok a měsíc po té, co jsem si pronajala fotoateliér. Tehdy vznikly zkušební ateliérové snímky s mojí dcerou. Ta si fotografování užila, hlavně šatičky a sukýnky, které mám ve fotoateliéru k dispozici. Děti fotografuji při hře a nejinak to bylo s dcerou. Přestože na fotografiích vypadá jako zkušená modelka, nemusíte mít obavy, řádí stejně jako ostatní děti a možná i o troch víc Když se ohlédnu je neskutečné co se za ten rok všechno událo, fotoateliéru jsem už stihla změnit adresu, vylepšila svoji fototechniku a mimo další jsem začala fotografovat pro deník Mladá fronta Dnes.