Říj 01

Krásné podzimní focení

V létě jsem měla možnost nafotit spoustu krásných fotek těhotných maminek. Sluníčko, azurová obloha, stín, svěží zeleň. V kombinaci s bílou barvou všechno září a vyniká. Ovšem jak už bylo řečeno, léto je pryč. Než nastane další modré nebe, mnohé z vás budou mít už miminko a to je zase úplně jiné focení.

Proto zkuste zvážit podzimní barevné focení! Čeká nás ještě spousta prosvětlených dní a teplota ještě není tak nízko. Společně vymyslíme ty nejefektnější exteriéry i oblečení. Všechno záleží na naší domluvě. Je důležité, abyste se cítila spokojená, na fotkách to rozhodně jde poznat, proto kladu velký důraz na vaši pohodu.

Pěkně vždy vypadají fotky u velkých stromů, v padajícím listí či dokonce na lavičce v parku. Můžete se například zadumaně procházet po opuštěných cestách nebo se dívat skrze listy na paprsky slunce. Možností je mnoho a bude záležet jen na vás, jak moc kreativní budeme. Každopádně se nebojte na cokoliv zeptat, všechno se dá vymyslet.

Pojďte tedy vyrazit spolu mezi barvy a krásy podzimu! Originální fotky a příjemné vzpomínky vám zůstanou navždy. Pokud přece jen nechcete riskovat focení venku, vždycky můžete zavítat do mého ateliéru.

Pokud vás zajímají jakékoliv dotazy, napište mi. Ráda vám je zodpovím.

 

 

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.